mezoterapie

Mezoterapie, je relativně mladá metoda, která nabízí postup, jak dosáhnout omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu či hřbetů rukou a podobně.

Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat.
Princip mezoterapie spočívá v podnětu tvorby kolagenu a nových buněk, které vypnou kůži a vyrovnávají středně hluboké vrásky a také se velmi často využívána k léčbě celulitidy.

Využití v péči o vlasy

Injekčně se aplikují účinné látky (komplex minerálů, stopových prvků, peptidů) do pokožky hlavy, zde se nacházejí vlasové folikuly. Touto aplikací, se zamezuje vzniku enzymu, který způsobuje slábnutí a vypadávání vlasů. Mezoterapie vlasů omezuje jejich padání, vlasy znatelně zesílí a zhoustnou.

Indikace: symptomatické vypadávání vlasů, alopecie, různé podoby plešatosti, vlasová terapie a anti-ageing, bio stimulace růstu vlasů, zlepšení stavu a struktury vlasů.

Využití v péči o oblast kolem očí

Indikace: hydratace, zlepšení mikrocirkulace, redukce otoků a váčků pod očima, zesvětlení kůže, zlepšení očních kontur, antioxidant, redukuje tmavé kruhy a vzhled unavených očí.

Využití v péči o hyperpigmentace - hnědé skvrny

Indikace: sluncem poškozená pleť, melasma a chloasma - pigment. skvrny různé velikosti, efekt zesvětlení pokožky, sjednocení barvy pokožky.

Kontraindikace mezoterapie

Věk pod 18 let, těhotenství, kojení, autoimunitní nemoci, dekompenzované nemoci, léky na ředění krve, infekty kůže, akutní onemocnění, imunosuprese, známá přecitlivělost na některou složku preparátu.

 

Počet aplikací se určuje individuálně , záleží na stavu pleti klienta.

Průměrný počet sezení 4-6.


© Copyright 2019
LÉKAŘSKÉ CENTRUM KŮŽE A KOSMETIKY s.r.o.